Naše služby

Námorná preprava

Letecká preprava

Pozemná a kombinovaná preprava

Colná deklarácia

Námorná preprava

Námorná preprava a na ňu nadväzujúce pozemná alebo riečna preprava patrí k základným pilierom našej spoločnosti. Tím odborníkov, prijatý z radov lodiarskych, logistických a intermodálnych firiem – vrátane námorných kapitánov bývalej ČNP – poskytuje komplexné námorné služby do/zo všetkých svetových námorných prístavov vrátane súvisiacich kontinentálnych úsekov:

  • Celokontajnerová doprava (FCL) vrátane mraziarenského, chladiarenského, nebezpečného tovaru a špeciálnych zásielok.
  • Doprava kusového tovaru a zberných zásielok v kontajneroch (LCL).
  • Doprava investičných celkov, ťažkých a nadrozmerných nákladov.
  • Doprava hromadného voľne uloženého a konvenčného tovaru formou sprostredkovania prenájmov lodného priestoru a tonáže (celá loď aj “Part Cargo”).
  • Doprava tovaru loďami typu Ro/Ro.

Spoluprácou s nami získate:

  • Prístup k cenám a servisu naozaj širokej palety dopravcov všetkých druhov a veľkostí (globálni lodiari, “niche carriers” i NVOCC), čo Vám môže dopomôcť k presne takému servisu a cene, ktorú potrebujete a mnohonásobne zvýši možnosť zabezpečenia lodení podľa Vašich potrieb.
  • Prístup k celosvetovej sieti našich vlastných agentov, ktorí budú ochotne a profesionálne nápomocní Vašim zákazníkom v zahraničí. V rámci spracovávania našich ponúk vždy zvažujeme všetky dostupné možnosti pre nájdenie ideálnej trasy, “severnou cestou” (via Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam, Gdansk) alebo “južnou cestou” (via Koper, Terst, Rijeka, Pireus). Porovnávame ceny, prepravné doby a frekvencie lodení od viacerých lodných spoločností s cieľom predložiť najvýhodnejšiu alternatívu zodpovedajúcu presne Vašim potrebám.